logook

PSYCHOCYBERNETYCZNE BADANIE CHARAKTERU

 Wybierz zawód, który kochasz, a już nigdy nie będziesz musiał pracować - Konfucjusz

Firma „InGenium” powstała w 2010 roku jako oddział firmy „Optimax Human Performance Inc.” z myślą o rozszerzeniu obszaru działania na Polskę i Europę.Twórcą i prezesem powstałej w Toronto (Kanada) w 1994 roku firmy „Optimax Human Performance Inc.” jest dr Peter T. Guy.

Jest on ekspertem w dziedzinie psychocybernetyki i zastosowania niezwykle dokładnej naukowej metody badania ludzkiego charakteru oraz specjalistą w zakresie naboru i selekcji, identyfikowania talentów i kompetencji oraz maksymalizacji rezultatów.Pracował jako konsultant wielu reprezentacji narodowych.

Zawodnicy z którymi pracował zdobyli 13 medali olimpijskich na Olimpiadach w Atlancie (1996) , Sydney (2000), Turynie (2006) oraz ponad 350 medali na Mistrzostwach Świata i Pucharach Świata, Mistrzostwach Europy, Igrzyskach PAN Amerykańskich, Igrzyskach PAN Pacyfiku, Igrzyskach Wspólnoty Brytyjskiej i CONCANCAF.

Jest doradcą  największych firm, korporacji i agencji rządowych w całej Ameryce Północnej, gdzie służy swoim doświadczeniem, wiedzą i ekspertyzą najlepszym. Dr Guy w ciągu ponad 30 lat stworzył rewolucyjną metodologię „Orientacji Zawodowej” i partnerskiego doradztwa uczniów oraz studentów, która określa dokładnie kierunek edukacji, kariery zawodowej i ich przyszły stopień rozwoju. Drugim równie dokładnym i mającym zastosowanie w selekcji i naborze jest narzędzie „Competency Matrix”, które w sposób matematyczny określa przydatność pracownika lub kandydata do pracy na określonym stanowisku. Dr Peter T. Guy jest doktorem filozofii w dziedzinie psychologii i teorii sportu.